Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Sponsorii, alături de victor hănescu

07 mai Sponsorii, alături de victor hănescu

După o colaborare de mai bine de 12 ani, Banque Baring Brothers Sturdza anunță prelungirea contractului cu cel mai bine clasat tenismen român al momentului, Victor Hănescu. De asemenea, compania Deesse Cosmetics, care are o gamă variată de produse cosmetice atât pentru dame, cât și pentru bărbați, a anunțat prelungirea contractului de colaborare cu Victor. Deesse Cosmetics, condusă de Ștefan Sturdza, este partener al lui Victor încă din anul 2005, logo-ul companiei elvețiene fiind inscripționat atât pe mașina cu care sportivul se deplasează la competiții, cât și pe tricoul de joc. “Sunt onorat că aceste două companii sunt alături de mine. Mă așteaptă un sezon încărcat și vreau să îmi mențin poziția de cel mai bun tenismen român și să urc cât mai mult în clasamentul ATP”, a spus tenismenul român.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.