Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

S-au pus în vânzare biletele și abonamentele la Cupa Davis

17 iun. S-au pus în vânzare biletele și abonamentele la Cupa Davis

Biletele și abonamentele pentru întâlnirea România – Slovacia, contând pentru turul 2 al Grupei I, Zona Euro/Africană din cadrul Cupei Davis, sunt disponibile, începând de astăzi, 16 iunie 2015, pe www.bilete.ro, precum și în oficiile Poștei Române, Magazinele Inmedio semnalizate Bilete.ro și în magazinele Germanos, iar la recepția Tenis Club Idu din Mamaia, începând de miercuri, 17 iunie 2015. Preţul unui bilet este de 50 de lei pe zi, iar al unui abonament pentru toate cele trei zile (vineri- 17.07, sâmbătă- 18.07 şi duminică- 19.07) este de 120 de lei. Copiii preșcolari, dar nu mai mici de 3 ani, au acces gratuit, ocupând același loc cu persoanele majore care îi însoțesc, deținătoare a unui bilet/abonament valabil. Întâlnirea dintre România şi Slovacia va avea loc în în perioada 17-19 iulie 2015, pe terenul central de la Tenis Club IDU din Mamaia, Constanța. Partida se desfăşoară după sistemul cel mai bun din cinci meciuri. Primele două meciuri de simplu se vor disputa vineri (începând cu ora 13:00), meciul de dublu va avea loc sâmbătă (de la ora 15:00), iar duminică celelalte două meciuri de simplu (începând cu ora 13:00).
Echipa, care va câștiga întâlnirea de Cupa Davis România-Slovacia, se va califica în barajul pentru Grupa Mondială, în timp ce echipa care pierde va merge în turul 1 din Grupa I, Zona Euro-Africană. România și Slovacia s-au mai întâlnit o singură dată în această competiție, în 2002, în Slovacia, când tricolorii (Andrei Pavel, Adrian Voinea, Gabriel Trifu și Victor Hănescu), au câștigat întâlnirea, cu scorul de 4-1.cupa-davis-1-200x110

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.