Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

România va întâlni Elveţia în barajul pentru Grupa Mondială a FedCup

13 feb. România va întâlni Elveţia în barajul pentru Grupa Mondială a FedCup

Echipa României va întâlni, la 21 şi 22 aprilie, pe teren propriu, reprezentativa Elveţiei, în barajul pentru Grupa Mondială a Cupei Federaţiei, s-a stabilit, marţi, la tragerea la sorţi.

Cele mai cunoscute jucătoare elveţiene sunt: Timea Bacsinszky, locul 42 WTA, Belinda Bencic, locul 73 WTA, şi Viktorija Golubic, locul 100 WTA. Elveţia a pierdut, cu 1-3, întâlnirea cu Cehia de la Praga, din sferturile de finală ale Grupei Mondiale.

 

Tricolorele au ajuns la barajul pentru promovarea în primul eşalon al Cupei Federaţiei după ce a învins, la Cluj-Napoca, cu 3-1, reprezentativa Canada, scor 3-1. Play-off-ul pentru Grupa Mondială va avea loc în 21 şi 22 aprilie.

Spectatorii prezenţi la meciurile întâlnirii cu Canada de Fed Cup au primit din partea Dr. Oetker steguleţe tricolore şi carduri speciale cu echipa României pentru autografe.

Compania Dr. Oetker a fost prezentă ca de obicei la partidele importante ale tenisului românesc. Spectatorii de la Cluj au avut parte de numeroase surprize din partea sponsorului competiției Dr. Oetker.

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.