Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Iosif Rotariu a câștigat Cupa Presei la tenis, organizată pentru Kassandra la Curtea de Argeș

28 iun. Iosif Rotariu a câștigat Cupa Presei la tenis, organizată pentru Kassandra la Curtea de Argeș

Iosif Rotariu a câștigat a doua ediție Press Cup Dr. Oetker, organizată pentru Kassandra la Tenis Club Curtea de Argeș. La competiție au participat aproximativ 40 de jurnaliști de la publicațiile centrale, locale, radio și TV. Ilie Năstase nu a putut da curs invitației, el participând anul trecut la prima ediție a acestui turneu. Partidele au fost officiate de arbitrul francez (”silver badge”) Herve Madramany.
”M-am simțit extraordinar la Dr. Oetker Press Cup. Vă mulțumesc foarte frumos pentru că v-ați gândit la Kassandra, în mod special Directorului General Dr.Oetker Ioan Cozma.M-am apucat de tenis în 1997 când am venit de la Steaua la Timișoara. De atunci a devenit o pasiune pentru mine. Au fost luni de zile când mă duceam dimineața la baze de tenis la 9 și plecam la ora 19 acasă. Sunt foști mari jucători de fotbal care, la fel, sunt foarte pasionați de tenis, Hagi, Balint, Dan Petrescu, Stângaciu, Contra care joacă foarte bine sau Adrian și Sabin Ilie. Sunt foarte multi jucatori de fotbal care joaca aproape zilnic tenis. Baza de tenis din Curtea de Arges este mult peste arenele din Timișoara”, a declarat Iosif Rotariu.

O roti kassandra

oroti

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.