Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Începe ediția a doua a Dr. Oetker Press Cup

24 iun. Începe ediția a doua a Dr. Oetker Press Cup

Ediția a doua a Dr. Oetker Press Cup la tenis se va disputa între 26-28 iunie la Tenis Club din Curtea de Argeș. Arbitrul internaţional francez Herve Madramany (“White Badge”) va oficia partidele competiţiei, la care și-au anunțat participarea în jur de 40 de ziariști de la publicațiile centrale și TV. De asemenea, va avea loc și o partidă demonstrativă pentru Kassandra în care juca tenis fostul internațional Iosif Rotariu. ”Cupa presei a devenit déjà o tradiție la Curtea de Argeș, prin asta jurnaliștii manisfestând interesul mare pe care îl poartă pentru competițiile găzduite la Tenis Club. Urmează cîteva turnee internaționale de mare anvergură în oraș, prin care arătăm continuitatea implicării noastre în acest fenomen numit tenis. Facem acest lucru pentru comunitatea locală și pentru susținerea și creșterea valorilor tenisului românesc. Compania Dr. Oetker este implicată de peste 12 ani în sprijinirea tenisului juvenil, iar la succesele internaționale pe care le înregistrăm în prezent am contribuit și noi”, a declarat Directorul General Dr. Oetker Romania, Ioan Cozma. Pe site-ul Turneului – http://www.tenisclub-curteadearges.ro/presscup/, cât și în social media – pagina de Facebook Tennis Junior Stars se vor regăsi știri și informații actualizate pe toată durata desfășurării competiției. Organizatorul Dr. Oetker Press Cup este Tenis Club Curtea de Argeș. Partenerul oficial al turneului este Dr. Oetker România. Sponsorii editiei 2015 sunt: Karcher, Steinel, Raureni, Pastravaria Bratioara, Consiliul Local Curtea de Arges, Consiliul Judetean Arges, LupaGPS, Hotel Posada, Errea, Caroli și Vodafone. Partenerii media sunt: Ziarul Argeș Expres si Radio Argeș Expres.24

Tags:
,
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.