Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Cotele la pariuri pentru semifinalele din Cupa Romaniei

26 mart. Cotele la pariuri pentru semifinalele din Cupa Romaniei

Steaua este marea favorita a meciurilor din semifinalele Cupei Romaniei, prima mansa, meciuri programate miercuri si joi. Steaua are cota 1,60 pentru o victorie cu Dinamo, in timp ce la meciul Petrolul – Astra este echilibrat. Iata prinicpalele cote oferite de Stanleybet: Petrolul-Astra (miercuri, ora 20,30): 2,30 – 3,10 – 2,82; Steaua-Dinamo (joi, ora 20,30): 1,60 – 3,37 – 5,30.In care meci se vor marca mai multe goluri: Steaua-Dinamo 2,25; Petrolul-Astra 3,50; Egalitate 2,60. Total goluri in semifinalele Cupei României (tur): sub 4,5 – 1,83; peste 4,5 – 1,83. Alta cota interesanta: Federico Piovaccari 3,5 pentru a marca primul gol al Stelei.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.