Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Toate Rotile Sus

29 aug. Toate Rotile Sus

“TOATE ROTILE SUS” este un eveniment caritabil organizat de catre Societatea Romana de Prevenirea si Recuperarea Medicala a Persoanelor cu Accident Vascular (http://accidentulvascular.ro), impreuna cu partenerii sai. “TOATE ROTILE SUS” reprezinta combinatia dintre sportul extrem cu ciclismul, se precizează intr-un comunicat remis Sport Profit. Fondurile stranse vor fi folosite pentru deschiderea Centrului de Recuperare Medicala a persoanelor afectate de AVC (accidentul vascular cerebral). Evenimentul, care va avea loc pe 5 Septembrie, la Artha Park Snagov isi propune sa promoveze mersul cu bicicleta si BMX-ul ca alternativa a petrecerii timpului liber prin miscare de care toti avem nevoie pentru o viata mai sanatoasa si mai distractiva in ciuda unor factori de risc pentru sanatate cum ar fi: stresul, sedentarismul, obezitatea, viciile, rutina si diferitele afectiuni ale organismului, ce pot aparea pe parcursul vietii. Evenimentul se desfasoara in incinta Artha Park Snagov si in dirt park-ul Bike Sport Arena din interior. Sponsorul principal al evenimentului este: DHS, care sub deviza “Viata in miscare!” ofera Premiul cel mare, acesta fiind o bicicleta TERRANA 2625 – model 2015 MTB – HT. Pentru informatii suplimentare accesati http://accidentulvascular.ro/Eveniment

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.