Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

A avut loc deschiderea oficială a celei de-a cincea ediții a Dr. Oetker Junior Trophy

22 mai A avut loc deschiderea oficială a celei de-a cincea ediții a Dr. Oetker Junior Trophy

La Centrul Național de Tenis din București a avut loc astăzi deschiderea oficială a celei de-a cincea ediții a Dr. Oetker Junior Trophy. La această competiție internațională din cadrul Tennis Europe, categoria 1, care se va disputa în perioada 23-29 mai, participă peste 100 de juniori, din 25 de țări.

Luni, 23 mai, ora 11.00, la Centrul Național de Tenis din București este programată conferința de presă legată de cea de a cincea ediție a Dr. Oetker Junior Trophy. La conferință și-au anunțat prezența reprezentanți din conducerea Dr. Oetker România, Victor Hănescu, George Cosac și oficiali FR Tenis, printre care Cătălina Cristea – director turneu. În cadrul acțiunii de mâine va fi premiate componentele echipei de fete U12, care a ocupat locul III la Winter Cup 2016 și vor avea loc acțiuni in memoriam Florența Mihai.

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.