Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Francesca Sîrbu, adolescenta cu o voce incredibilă

12 mai Francesca Sîrbu, adolescenta cu o voce incredibilă

O adolescentă curajoasă, extrem de interesantă și cu o voce incredibilă. O perfecționistă în ceea ce face. Francesca Sîrbu este foarte îndrăgită pentru creativitatea și naturalețea cu care reușește să realizeze lucruri în viață.

“Atunci când mă aflu în fața oamenilor este cel mai frumos sentiment din lume. De fiecare dată, la fiecare experiență  mă simt extraordinar alături public. Pe 20 Martie am cântat două piese în colaborare cu trupa de rapperi underground Alan&Kepa. Apoi, pe 3 aprilie am avut deosebita plăcere să mă aflu în Corul Universității Naționale de Muzică București. Acolo am cântat sub bagheta maetrului Konrad von Abel. De asemenea, în cadrul Festivalului Chei alături de Andrei Tudor Band am interpretat o compozție proprie de care sunt foarte mândră. A fost una dintre cele mai frumoase experiențe alături de oameni cu adevărat profesioniști și minunați. Să nu uităm nici de emisiunea –Bravo România de la Antena1- produsă de Mona Segal, unde am participat într-un număr de musical pentru o cauză nobilă”, a declarat Francesca Sîrbu, care dorește ca în următorii ani  să adune cât mai multe experiențe artistice cu scopul  formarii în această carieră. 

f1

f0 f2

 

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.