Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

“Magia apei informate” ediția a noua

27 ian. “Magia apei informate” ediția a noua

Seria evenimentelor  “Magia apei informate” susținute de AQUA Carpatica  se află deja la al doilea an de organizare.

A noua ediție a evenimentului va avea loc miercuri, 07 februarie 2018, orele 11:00, la Şcoala  gimnazială  nr. 58 “Petre Ghelmez”, sector 2 şi dă startul alchimiei interioare pentru a ne reconecta cu vibraţiile subtile ale corpului.

Copiii – viitorii adulţi, sunt primii care vor avea ocazia să experimenteze, să simtă prospeţimea universului şi să înveţe cum să o menţină pe tot parcursul vieţii.

Kids Aqua  – limpezeşte universul interior      

Invitați:

Elevii Şcolii „Petre Ghelmez”

Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach

“Viaţa ne aminteşte mereu că suntem interconectati. Vibraţia fiecărui suflet contează. Limpezeşte-ti sufletul şi vei străluci. Ȋncepe cât mai curând alchimia interioară. Fă primul pas conştient. Ceilalţi paşi vor urma de la Sine. Emoţiile ţi se vindecă alături de Kids Aqua pentru un nou început!”- Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale  ( http://www.perfectlotus.ro )

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (http://clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (http://totceeaceeste.ro).

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.