Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Flori de gheata la MAGIA APEI INFORMATE editia XIX, sustinua de AQUA Carpatica

04 dec. Flori de gheata la MAGIA APEI INFORMATE editia XIX, sustinua de AQUA Carpatica

Vă invităm la cea de-a nouăsprezecea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica pentru a “colora memoria zăpezii”.

                                      Flori de gheaţă

                        Luni, 11 decembrie 2018, orele 11:00,

                            Grădiniţa Dumbrava minunată                                                          

                                 Şcoala gimnazială nr.3,

                 Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera

                                               Invitați:

          Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach                                                           

“Decembrie ne aduce zăpada, dar şi căldura din jurul zilelor de sărbătoare. Primim şi dăruim cadouri celor pe care îi iubim şi nu numai. Inimile se dezgheaţă şi ne amintim că în fiecare din noi bate un suflet care caută bucuria, iubirea şi pacea. Vino să colorăm florile de gheaţă, ca să dezgheţăm sufletele.– Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale (http://perfectlotus.ro).

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (totceeaceeste.ro).

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.