Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Eugen Csoka din Zalău este câștigătorul celei de a noua ediții a Concursului „Câștigă mingi cu Alexandrion Grup”

13 iun. Eugen Csoka din Zalău este câștigătorul celei de a noua ediții a Concursului „Câștigă mingi cu Alexandrion Grup”

Eugen Csoka din Zalău este câștigătorul celei de a noua ediții a Concursului „Câștigă mingi cu Alexandrion Grup și Fundația Alexandrion”

ÎNTREBAREA pentru această etapă a fost: Ce parteneriat a încheiat Alexandrion Grup în golf?

Răspuns: Parteneriat cu Stejarii Golf  Driving Range – Răspunsul poate fi găsit AICI.

Sport Profit a lansat un concurs în care cititorii pot câștiga un set alcătuit din trei mingi (baschet, fotbal și handbal), oferite de Alexandrion Grup și Fundația Alexandrion.

Tot ce trebuie să faceți pentru a intra în tragerea la sorți pentru câștigarea premiului este să dați Like paginilor de Facebook https://www.facebook.com/sportprofit.ro/ și https://www.facebook.com/DistileriileAlexandrion/?__mref=message_bubble și să trimiteți pe mail răspunsul la întrebare pe adresa contact@sportprofit.ro.

Urmează cea de a zecea ediție a Concursului „Câștigă mingi cu Alexandrion Grup și Fundația Alexandrion”.

(de Teodor Chiriac)

Tags:
,
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.