Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

DELEGAȚIA ROMÂNIEI VA PARTICIPA LA OLIMPIADA INTERNAȚIONALĂ MEDIA DIN ALICANTE

30 sept. DELEGAȚIA ROMÂNIEI VA PARTICIPA LA OLIMPIADA INTERNAȚIONALĂ MEDIA DIN ALICANTE

Delegația României va participa la Olimpiada Internațională Media din Alicante (Spania), competiție care se va desfășura în perioada 3-10 octombrie.

Jurnaliștii „tricolori”, care sunt susținuți de Aqua Carpatica, Alexandrion Grup și Stanleybet, vor participa alături de aproximativ 250 de ziariști din 12 țări la seminarii pe teme de media și vor concura la câteva discipline sportive. Din delegația jurnaliștilor români face parte și directorul de marketing sportiv al Alexandrion Grup, Valentin Popescu, care este și editorialist la Sport Profit.

Ziariștii români, constituiți în Clubul Sportiv al Jurnaliștilor, s-au clasat pe podium la precedentele ediții ale Olimpiadelor Internaționale Media la fotbal, volei, tenis de masă, baschet, tenis, natație sau petanque.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.