Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

CÂȘTIGĂTORII CUPEI CURTEA DE ARGEȘ DIN CADRUL CIRCUITULUI TENIS 10 – FR TENIS

09 dec. CÂȘTIGĂTORII CUPEI CURTEA DE ARGEȘ DIN CADRUL CIRCUITULUI TENIS 10 – FR TENIS

Au fost stabiliți câștigătorii Cupei Curtea de Argeș din cadrul Circuitului Tenis 10 – FR Tenis, competiție care s-a disputat La Tenis Club din Curtea de Argeș.
Într-o grupă alcătuită din 5 sportivi în tabloul „Portocaliu” s-a jucat fiecare cu fiecare, câte un tiebreak până la 10. Apoi, primii 4 sportivi au jucat tabloul eliminatoriu, care a fost câștigat de Dinu Frolu.  În tabloul „Verde” au fost 2 grupe de câte 5 sportivi. S-a jucat tiebreak până la 7, iar primii 4 sportivi din fiecare grupă au jucat tabloul eliminatoriu. Pe prima poziție s-a situat Ștefania Bicuț.
Cupa Curtea de Argeș din cadrul Circuitului Tenis 10 este o competiție organizată la cocheta baza sportivă Tenis Club Curtea de Argeș și sprijinită de Dr. Oetker România.
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.