Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Cadouri oferite de Fundația Alexandrion micilor rapidisti

08 dec. Cadouri oferite de Fundația Alexandrion micilor rapidisti

Fundația Alexandrion  a oferit cadouri micilor rapidisti, in cadrul unei acțiuni în care a avut loc un meci in care au evoluat  componentii selectionatei RAPID OLD BOYS.

De asemenea, a avut loc un spectacol de dans modern, toate aceste actiuni avand loc loc saptamana aceasta in Sala Polivalenta Rapid!

Evenimentul a avut loc la initiativa fostului fotbalist al echipei Rapid, Daniel Chirita, in meciul demonstrativ evoluand si directorul de marketing sportiv al Alexandrion Gruop, Valentin Popescu.

Ani la rând, Fundația Alexandrion a sprijinit nu doar echipe sportive, ci și Comitetul Olimpic Sportiv Român, la trei Olimpiade: cea de la Atena, Londra și Beijing. În prezent, Fundația susține activ  handbalul (CSA Steaua Alexandrion) și trei echipe de fotbal (Universitatea Craiova, ASU Politehnica Timișoara si Petrolul Ploieşti). Fundația susține de asemenea și alte sporturi ca: golf, rugby, ciclism, box, polo, tenis de camp si altele.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.