Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Alexandrion Group a câștigat Premiul Special pentru cea mai importantă companie care susține fotbalul din România

04 dec. Alexandrion Group a câștigat Premiul Special pentru cea mai importantă companie care susține fotbalul din România

Seara trecuta, in cadrul Galei Fotbalului Românesc dedicată anului 2018, Alexandrion Group a câștigat Premiul Special pentru cea mai importantă companie care susține fotbalul din România.

Premiul a fost ridicat de Valentin Popescu – Directorul de Marketing Sportiv al Grupului Alexandrion.

Gala fotbalului românesc şi-a desemnat câştigătorii în cadrul unei festivităţi la care au participat nume sonore din sportul rege.

Mai jos, aveţi lista completă a câştigătorilor:

Premiul „Ilie Balaci“: Alexandru Mitriţă (CSU Craiova)

Portarul anului: Andrei Radu (Genoa)

Fundaşul anului: Nicuşor Bancu (CSU Craiova)

Mijlocaşul anului: Dennis Man (FCSB)

Atacantul anului: Alexandru Mitriţă (CSU Craiova)

Antrenorul anului: Dan Petrescu (CFR Cluj / Guizhou Zhicheng)

Fotbalistul anului: Răzvan Marin (Standard Liege)

Futsal: Savio Valadares

Fotbal Feminin: Teodora Meluţă

Reporterul anului: Ortansa Cazacu (Pro TV)

Emisiunea anului: „Top Interviuri“ a lui Alexandru Săbău (Telekom Sport)

Comentatorul anului: Dan Ştefănescu (Digi Sport)

Excelenţă ziarist: Lucian Oprea

Cartea anului: „100 – Poveştile nemuritoare ale fotbalului românesc“ de Alin Buzărin şi Cristian Costache

Excelenţă în arbitraj: Cristian Balaj

Excelenţă în fotbal: Mihai Stoichiţă şi Florin Cernat

Susţinerea fotbalului: „Alexandrion Group“ – Valentin Popescu

Cariera în sport: Alina Dumitru (Judo)

Conducătorul anului: Laszlo Dioszegi (patron Sepsi Sf. Gheorghe)

Arbitrul anului: Radu Petrescu

Ascensiunea anului: Alex Cicâldău (Viitorul / CSU Craiova)

Tânărul anului: Olimpiu Moruţan (FCSB)

Stranierul anului: Bogdan Planici (FCSB)

Performanţa anului: naţionala de fotbal U21 pentru calificarea la Euro 2019.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.