Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

alexandrion Tag

  • Toate
  • Stiri
Lucian Cazan a marcat din nou pentru Petrolul

Petrolul a încheiat prima parte a sezonului cu o victorie la scor, 5-1 pe teren propriu cu CS Baloteşti, echipă pe care o învinsese cu 3-0 în tur. A fost ultimul meci al primei părţi a campionatului Ligii 2, care se va relua la mijlocul...

Cadouri oferite de Fundația Alexandrion micilor rapidisti

Fundația Alexandrion  a oferit cadouri micilor rapidisti, in cadrul unei acțiuni în care a avut loc un meci in care au evoluat  componentii selectionatei RAPID OLD BOYS. De asemenea, a avut loc un spectacol de dans modern, toate aceste actiuni avand loc loc saptamana aceasta in Sala Polivalenta...

Generaţia de Aur revine în iarbă la “Centenarul Fotbalului Românesc”

Pe 18 noiembrie, pe Arena Naţională, va avea loc Centenarul Fotbalului Românesc, un meci demonstrativ care va pune faţă în faţă o naţională a legendelor şi selecíonata artiştilor, evenimentul fiind susínut de Alexandrion Group și Fundația Alexandrion. Printre jucătorii care şi-au confirmat prezenţa la meciul demonstrativ...

Evenimentul ”Liga Legendelor – Centenarul Fotbalului Românesc”, susținut de Alexandrion Group și Fundația Alexandrion

Liga Legendelor a lansat în cadrul unei conferințe de presă Centenarul Fotbalului Românesc, eveniment dedicat Centenarului Marii Uniri, unde au fost prezenți: Miodrag Belodedici, Aurelian Temișan, Adrian Enache, Valentin Popescu-directorul de marketing sportiv al Alexandrion Group, dar și alții. Astfel, în data 18 noiembrie (dată cu...