Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

sport

Iulia Scavo, desemnat cel mai bun somelier din România

Marele premiu a fost  acordat de Alexandrion Group și Asociația Somelierilor din România (ASR), organizatorii celei de-a 15-a ediție a Trofeului Someleriei, cea mai importantă competiție din industria vinului. Un moment important în industria vinului s-a înregistrat în cadrul finalei Trofeului Someleriei 2018, care a avut loc la...