Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Stiri

  • Toate
  • economic
  • Eveniment
  • gambling
  • life
  • partenerii nostri
  • social
  • sport
  • travel
Promoție Centenară! Pegas celebrează aniversarea de 1 Decembrie 1918-2018 cu o ofertă memorabilă

Pentru că povestea recurentă a tuturor oamenilor care iau contact cu acest brand este legată de amintirea primei biciclete a copilăriei, iar majoritatea celor care cumpără biciclete pentru copii, fac acest lucru tocmai pentru a transmite din generație în generație acest atașament, venim în sprijinul lor cu o supergarantie, cea de 100 de ani, la cadru. (În imagine – campioanele mondiale și olimpice la gimnastică Nadia Comăneci și Teodora...

AQUA Carpatica a lansat platforma online hidratarecorecta.ro

Tu știi câtă apă trebuie să bea copilul tău?  Brandul de apă minerală naturală AQUA Carpatica lansează platforma online: hidratarecorecta.ro, o platformă ce vine în ajutorul părinților care își doresc să știe cu exactitate cantitatea optimă de lichide pe care ar trebui să o consume micuții în...

Centenarul Fotbalului Romanesc, mutat la Ploiesti

Meciul dintre Legendele Fotbalului Romanesc si nationala artistilor, organizat cu ocazia centenarului Romaniei se va tine pe data de 18 noiembrie, incepand cu orele 14.00, pe stadionul Ilie Oana din Ploiesti. Din cauza anuntului primariei Bucuresti prin care a spus ca nu se mai tin evenimente...

VIDEO: Pegas te pune în lumina reflectoarelor de Black Friday!

Anul acesta Pegas vine cu reduceri masive de Black Friday într-un mod spectaculos. Peste 20 de modele de biciclete vor avea discounturi, dintre care 5 vor fi vedetele campaniei. Au fost alese cele mai reprezentative modele, pe cele mai solicitate categorii: mountain bike, biciclete pentru copii, urban, fatbike și un skateboard electric. Pegas Drumuri Grele, Șoim, Practic Retro, Cutezător și E-Longboard-ul Scandal...