Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Author: Clubul Media Business

  • Toate
  • Stiri
Lucian Cazan a marcat din nou pentru Petrolul

Petrolul a încheiat prima parte a sezonului cu o victorie la scor, 5-1 pe teren propriu cu CS Baloteşti, echipă pe care o învinsese cu 3-0 în tur. A fost ultimul meci al primei părţi a campionatului Ligii 2, care se va relua la mijlocul...

Masha și Ursul se întorc în România

Se spune că de Crăciun poveștile devin realitate. Ei bine, da! Cel mai urmărit serial de desene animate rusesc, „Masha și Ursul”, un adevărat fenomen al Internetului, prinde viaţă din nou pe 11 și 12 decembrie la Sala Polivalentă din București. Vor fi oferite 4 invitații...

Cadouri oferite de Fundația Alexandrion micilor rapidisti

Fundația Alexandrion  a oferit cadouri micilor rapidisti, in cadrul unei acțiuni în care a avut loc un meci in care au evoluat  componentii selectionatei RAPID OLD BOYS. De asemenea, a avut loc un spectacol de dans modern, toate aceste actiuni avand loc loc saptamana aceasta in Sala Polivalenta...

Flori de gheata la MAGIA APEI INFORMATE editia XIX, sustinua de AQUA Carpatica

Vă invităm la cea de-a nouăsprezecea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica pentru a “colora memoria zăpezii”.                                       Flori de gheaţă                         Luni, 11 decembrie 2018, orele 11:00,                             Grădiniţa Dumbrava minunată                                                                                            Şcoala gimnazială nr.3,                  Strada Erou Ion Şerban Nr....

Alexandrion Group a câștigat Premiul Special pentru cea mai importantă companie care susține fotbalul din România

Seara trecuta, in cadrul Galei Fotbalului Românesc dedicată anului 2018, Alexandrion Group a câștigat Premiul Special pentru cea mai importantă companie care susține fotbalul din România. Premiul a fost ridicat de Valentin Popescu - Directorul de Marketing Sportiv al Grupului Alexandrion. Gala fotbalului românesc şi-a desemnat câştigătorii...